Omega 3 Activ 90 kapslí

189 Kč 164,35 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Doplněk stravy

Omega 3 rybí olej obsahuje biologicky aktivní omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega 3 Activ, 90 kapslí

CZ:

Doplněk stravy

Omega 3 rybí olej obsahuje biologicky aktivní omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Olej se získává z ryb žijících ve studených arktických vodách a je bez rybí pachutě. Omega 3 Rybí Olej je extra bohatým zdrojem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA důležitých pro lidské zdraví a četné tělesné funkce. Nenasycené omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytnou složkou stravy. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. DHA přispívá k normální funkci mozku, zraku a podporuje duševní vitalitu. Příznivého účinku se dosáhne již při příjmu 250mg EPA a 250mg DHA denně.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dávkování: 3x tobolka denně. Pro lepší strávení užívejte vždy s jídlem nebo bezprostředně po jídle, kdy dochází ke zvýšenému vylučování žluči, a tedy i lepšímu strávení oleje. Denní dávka obsahuje rybí olej 3000mg z toho 80% omega 3 mastných kyselin EPA 540mg, DHA 360mg.

Složení: rybí olej z toho 80% Omega 3 mastných kyselin (EPA – kyselina eikosapentaenová a DHA – kyselina dokosahexaenová), želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda.

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od 5 do 25°C.

Hmotnost: 126 g


SK:
 
Výživový doplnok, 90 kapsúl

Omega 3 rybí olej obsahuje biologicky aktívne omega 3 nenasýtené mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaénová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Olej sa získava z rýb žijúcich v studených arktických vodách a je bez rybej pachute. Omega 3 Rybie Olej je extra bohatým zdrojom Omega-3 mastných kyselín EPA a DHA dôležitých pre ľudské zdravie a početné telesné funkcie. Nenasýtené omega-3 mastné kyseliny sú nevyhnutnou zložkou stravy. EPA a DHA prispievajú k normálnej funkcii srdca. DHA prispieva k normálnej funkcii mozgu, zraku a podporuje duševnú vitalitu.Priaznivý účinok sa dosiahne už pri príjme 250mg EPA a 250mg DHA denne.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.
 
Dávkovanie: 3x kapsula denne. Pre lepšie strávenie užívajte vždy s jedlom alebo bezprostredne po jedle, kedy dochádza k zvýšenému vylučovaniu žlče, a teda aj lepšiemu stráveniu oleja. Denná dávka obsahuje rybí olej 3000mg z toho 80% omega 3 mastných kyselín EPA 540mg, DHA 360mg.

Zloženie: rybí olej z toho 80% Omega 3 mastných kyselin (EPA – kyselina eikosapentaenová a DHA – kyselina dokosahexaenová), želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od 5 do 25°C
 
Hmotnosť: 126 g

Náhled etikety: omega3_activ_190_55.indd

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz