AloeVeraLife NATURA 1000ml 1+1

Akce
409 Kč 355,65 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Šťáva z aloe (98,7% obj.) Výjimečná, nejvyšší kvalita!

GELOVÁ KONZISTENCE

Detailní informace

Detailní popis produktu

AloeVeraLife NATURA 1000ml 1+1

CZ:

Doplněk stravy se sladidlem, gelová konzistence.

Obsah balení: 2 x 1000ml

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. 

Šťáva z aloe obsahuje více než 200 aktivních látek, jako např.:polysacharid acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzymy, vitamíny, minerály a antioxidanty. Příroda je zvolila v dokonalém poměru tak, aby se navzájem doplňovaly ve svém působení a měly příznivý vliv na lidský organizmus.
Ceníte si přírodních, tradičních a ověřených způsobů péče o zdraví? Proto je AloeVeraLife Natura výrobkem pro vás. Jedná se o 98,7% šťávu z aloe, která pomáhá správnému trávení, podporuje obranyschopnost organizmu a zdravý vzhled pokožky, kterou vyživuje zevnitř. Snoubí se v ní efektivnost s jemností působení. 

Složení: Šťáva z aloe (Aloe Vera Barbadensis Miller) - 98,7%, zahušťovadlo: xantanová guma, konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina askorbová, aroma: hroznové, sladidlo: sukralóza.

Dávkování: 50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Deklarovaného příznivého účinku dosáhnete při užívání 50 ml (5 lžic) šťávy denně.

Denní dávka (50 ml) obsahuje: 49,35 ml čisté šťávy z aloe 

Charakteristika chutě a konzistence AloeVeraLife NATURA:  produkt má hustou rosolovitou konzistenci, barvy čiré až lehce žluté, chuť je neutrální až sladší, velmi příjemné aloe vůně. Alternativou pro Ty, kteří žádají aloe vera husté a chutné konzistence.

Upozornění: Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti.Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. 

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Těsně uzavřenou láhev uchovávejte na tmavém místě. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 1 měsíce.


SK: 

Výživový doplnok so sladidlom

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu. 

Šťava z aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ako napr.: polysacharid acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzýmy, vitamíny, minerály a antioxidanty. Príroda ich zvolila v dokonalom pomere tak, aby sa navzájom dopĺňali vo svojom pôsobení a mali priaznivý vplyv na ľudský organizmus. Ceníte si prírodných, tradičných a overených spôsobov starostlivosti o zdravie. Preto je AloeVeraLife NATURA výrobkom pre vás. Jedná so o 98,7% šťavu z aloe, ktorá napomáha riadnemu tráveniu, podporuje obranyschopnosť organizmu a zdravý vzhľad pokožky, ktorú vyživuje zvnútra. Snúbi sa v nej efektívnosť s jemnosťou pôsobenia.

Zloženie: Šťava z aloe (Aloe Vera Barbadensis Miller) - 98,7%, zahusťovadlo xantanová guma, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný, regulátor kyslosti: kyselina askorbová, aróma: hroznové, sladidlo: sukralóza.

Dávkovanie: 50 ml (5 polievkových lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Pred použitím sa odporúča rozriediť vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1:1. Šťavu je možno užívať aj neriedenú. Pred použitím pretrepať. Deklarovaného priaznivého účinku sa dosiahne pri užívaní 50 ml (5 lyžíc) šťavy denne. 

Odporúčaná denná dávka (50 ml) obsahuje: 49,35 ml čistej šťavy z aloe.

Charakteristika chute a konzistencie AloeVeraLife NATURA: produkt má hustú rôsolovitú konzistenciu, farby číre až ľahko žlté, chuť je neutrálna až sladšia, veľmi príjemné aloe vône. Alternatívou pre Tých, ktorí žiadajú aloe vera husté a chutné konzistencie.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Dobre uzavretú fľašu uchovávajte na tmavom mieste. Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca.


Náhled krabice: AloeVeraLife_natura_krabice

Náhled etikety: AloeVeraLife_natura_1000ml


Kvalita a certifikáty

•rozbor produktu certifikovanou laboratoří v Německu (PDF)

Naše společnost je držitelem ochranné známky ALOECORP.

Produkty vytváříme s nejkvalitněji suroviny, kterou lze vyrobit --- ACTIValoe® Aloe Vera Gel SD 200X

Produkty ACTIValoe® společnosti Aloecorp překračují standardy stanovené International Aloe Science Council’s (IASC) Certifikační program pro stanovení obsahu a čistoty. Naše produkty jsou bez GMO a pěstované bez použití pesticidů. Dehydrované produkty neobsahují konzervační látky.

Více nahttp://www.aloecorp.com

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz