Akce
 

Vitamín K2 MK7 all-trans + D3 FORTE 100 tbl. + 25 tbl. + Zuccari Super Frullato 10 sáčků/sáčkov

Neohodnoceno
 

Doplněk stravy / Výživový doplnok

Přispívá k normální hladině vápníku v krvi a normálnímu stavu kostí, udržení normální činnosti svalů, stavu zubů. / Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a normálneho stavu kostí, udržaní normálnej činnosti svalu, stavu zubu.

19,57€

Dostupnost Skladem
449 Kč
390,43 Kč bez DPH
   
Kategorie Vitamíny a Minerály
 
 
Vitamín K MK7 + D3 FORTE, ALL TRANS 100 tbl. + 25 tbl. + Zuccari Super Frullato 10 sáčků/sáčkov
 
Doplněk stravy / Výživový doplnok
 

Obsah netto: 100 + 25 tablet zdarma

Přispívá k normální hladině vápníku v krvi a normálnímu stavu kostí, udržení normální činnosti svalů, stavu zubů. / Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a normálneho stavu kostí, udržaní normálnej činnosti svalu, stavu zubu.

Vitamin D3 (cholecalciferol) přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi a normálního stavu kostí, k udržení normální činnosti svalů, stavu zubů, podporuje funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení  buněk. / Vitamín D3 (cholecalciferol) prispieva k normálnemu vstrebávaní/využitiu vápnika a fosforu. Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a normálneho stavu kostí, udržaní normálnej činnosti svalu, stavu zubu, podporuje funkciu imunitného systému a podieľa sa na procesu delení buniek.

Vitamin K2 (menachinon) přispívá k normální srážlivosti krve a udržení normálního stavu kostí. /
Vitamin K2 (menachinón) prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a udržaniu normálneho stavu kostí.
 

Inulin je rozpustná vláknina rostlinného původu. Jedná se o čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrahováním z kořene čekánky (Cychorium intibus). / Inulín je rozpustná vláknina rastlinného pôvodu. Ide o čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus)

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. / Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície.

 

Dávkování/ Dávkovanie:

1 tableta denně s jídlem. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny. / 1 tableta denne z jedlom. Tableta sa zapije dostatočným množstvom tekutiny.
 
Upozornění/ Upozornenie:
 
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. / Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie je vhodné konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu.

 

Složení / Zlozenie (v přepočtu na denní dávku / v prepočte na dennú dávku - 1 tableta 700mg):
 
Inulin/Inulín 696mg, Steran hořečnatý/eran horečnatý (protispékavá látka) 3,88mg
Aktívní složky/Aktívne zložky: Vitamín K2 MK-7 100 μg / 133%*; Vitamín D3 10 μg / 200%*
* - referenční hodnota příjmu/denný referenčný príjem látok
 

Skladování / Skladovanie:

Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C. / Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu, v uzatvorenom obale pri teplote od +5°C do +25°C.

 
 
Složení / Zloženie: (1 tableta - 700 mg)
 

Aktívne látky / Aktivní látky

Obsah

*RVH

Schválené tvrdenia EU / Schválené tvrzuení EU

Vitamín K (menachinón-7 /vitamín K2/)

100 µg

133 %*

Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi / Vitamín K přispívá k spávné srážlivosti krve.

Vitamín K prispieva k udržaniu zdravých kostí. / Vitamín K přispívá k udržení zdravých kostí.

Vitamín D3 (cholekalciferol)

10 µg

200 %*

Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitia vápnika a fosforu. / Vitamín D přispívá k správnému vstřebávání vápniku a fosforu.

Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi. / Vitamín D přispívá k normální hladině

Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí. / Vitamín D přispívá k udržení zdravých kostí.

Vitamín D prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov. / Vitamín D přispívá k udržení správného fungování svalov.

Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých zubov. / Vitamín D přispívá k udržení zdravých zubů

Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. / Vitamín D přispívá k správnému fungování imunitního systému.

Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek./ Vitamín D sehrává úlohu v procesu dělení buněk.

 

 Pomocné látky:

Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

 

*RVH - denná referenčná výživová hodnota

Pozn.: Vitamin D3 má v našem výrobku 400 IU

Jednotky množstva v texte V texte sa stretávame s dvomi typmi jednotiek množstva v súvislosti s dávkovaním vitamínov. U vitamínov rozpustných vo vode je množstvo uvádzané najčastejšie v miligramoch (mg), prípadne v gramoch (g) alebo i v mikrogramoch (mcg nebo μg). Ďalej sa stretávame s...

Viac tu: https://www.monigue.sk/archive/news/Jednotka I.U. (z anglického International Unit) je medzinárodná jednotka pre vyjadrenie množstva vitamínov rozpustných v tukoch. Jednotka 1 I.U. vyjadruje pre každý vitamín inú hmotnostnú jednotku. (Napríklad pre vitamín A je 1 I.U. = 0,3 μg a pre vitamín D 1 I.U. = 0,025 μg.)

 

Jíš denně 4 ks masa nebo piješ 5 litrů mléka? - pravděpodobně ne. Toto je množství jednotlivých potravin nutných k doplnění denní spotřeby vitaminu K2. Bohužel, spotřeba frementovaných výrobků je v Evropě velmi nízká, které jsou také bohatým zdrojem vitaminu K2.

Proč MK-7 all-trans?

Na rozdíl od vitaminu K1, vitamin K2 je k dispozici přímo v krvi, kostech a tkáních, poskytuje cílenou podporu, kde je nejvíce potřeba.*

Forma MK-7 all-trans vitaminu K je přímo zapojena do klíčových biologických procesů. Podporují - mimo jiné - zdravé kostí a tepny skrze normálním srážlivost krve.*

Zdravé tepny a pevné kosti.*

Naše kosti s námi stárnou. Proto vitamin K2 je tak důležitý pro organizmus, jelikož podporuje zdravé kosti. Chceš dále vést zdravý a vyrovnaný život.*

Informace o výrobku:

- Forma vitaminu K2-MK7 all-trans

- Testována čistota

- Produkt vyrobený na Slovensku

- Bez genetických úprav, bez lepku, bez laktózy

 

* Vitamin K2 (menachinon) přispívá k normální srážlivosti krve a udržení normálního stavu kostí.