Akce
 

Vitamín B17 Amygdalin FORTE 60 tbl., 9 kusů

Neohodnoceno
 

9 kusů za celkově zvýhodněnou cenu

Dolplněk stravy / Výživový doplnok

Zaručená síla vitamínu B17 pro boj ze škodlivými buňkami. / Zaručená sila vitamínu B17 pre boj zo škodlivými bunkami.

Dostupnost Skladem
2 027 Kč
1 762,61 Kč bez DPH
   
Kategorie Akce a Slevy
 

9 kusů za celkově zvýhodněnou cenu

Etiketa: amygdalin_etykieta_druk_

Doplněk stravy / Výživový doplnok

Obsah netto: 45 + 15 tablet zdarma

Amygdalin nebo-li vitamín B17 je glykosid, který byl oddělen z hořkých meruňkových pecek. Molekula vitaminu B17 je tvořena dvěma molekulami glukózy, jednou molekulou kyanidu a jednou molekulou benzaldehydu. Molekuly kyanidu a benzaldehydu působí běžně jako velmi prudké jedy, ale v sloučení ve vitamínu B17 působí synergicky. Škodlivé buňky, jako svůj primární zdroj energie, využívají právě glukózu. Obsahují enzym betaglukosidázu, který tak uvolní z amygdalinu glukózu, ale zároveň i molekuly kyanidu a benzaldehydu. To účinně usmrtí škodlivou buňku. Zdravé buňky enzym betaglukosidázu neobsahují (případně jen velmi malé množství), ale naopak obsahují enzym rhodenázu, který vitamin dále zpracuje.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dávkování:
2tablety 1x denně před jídlem, po dobu 40 dní.. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny.
 
Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřesahovat doporučenou denní dávku! Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy, pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliky, pro osoby s transplantovanými orgány a tkáněmi a pro ženy, které chtějí otěhotnět! Skladovat mimo dosah dětí!
 

Složení (v přepočtu na denní dávku – 2 tablety 1400 mg):Inulín 1327 mg, Amygdalin (B17 98%) 70mg, Stearan hořečnatý (protispékavá látka) 3mg

Skladování:
Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C.