Akce
 

2 x Koloidní minerály + Koloidní stříbro Ag100 10ppm 500 ml

Neohodnoceno
 

Koloidní minerály - doplněk stravy, výživový doplnok

Koloidní stříbro 10ppm - přírodní tonikum, přírodní kosmetika

19,57€

Dostupnost Skladem
499 Kč
433,91 Kč bez DPH
   
Kategorie Akce a Slevy
 

Koloidní minerály / Aktívne minerály extra

Doplněk stravy / Výživový doplnok

Obsah balení/balenia: 300 ml + 300 ml

Koloidní minerály jsou směsí makro a mikročástic minerálů, jsou vhodné pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě, jsou velmi dobře vstřebatelné, v násobně větších dávkách než minerály, np. ve formě tablet. /
Výživový doplnok je zmesou makro a mikročstic minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98% tj. až dvadsať krát vo väčších dávkach než minerály v tuhom stave.
 
Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. / Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.
 
Složení / Zloženie (v přepočtu na denní dávku /  prepočte na dennú dávku – 15 ml):
voda; zinek/zinok 4,5mg/45% DD*; železo 2,1mg/15% DD*; měď/meď 0,45mg/45% DD*; jód 78µg/52% DD*; selen 22,2µg/40,36% DD*; molybden 19,5µg/39% DD*; přísady: jemně syceno CO2 - stabilizátor
* DD – doporučené denní dávky / odporúčaná denná dávka

.
Dávkování / Dávkovanie:
 
Dospělí: 5 ml (1 lžička) 3x denně. Dle přilozené odměrky. Případná usazenina je přirozená. Před použitím protřepat. Doporučujeme rozředit v 200 ml vody. /
Dospelí 5 ml 3x denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 200ml vody.

 

Upozornění / Upozornenie:

Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Produkt je určen pouze dospělým. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany. /
Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.
 
Skladování / Skladovanie:
 
Ukládejte mimo dosah dětí. Nezmrazovat! Po otevření skladovat v ledničce. Chraňte před přímým slunečním světlem. /
Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením.Po otvorení skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!
 
Bonusuvý produkt:
 
Koloidní stříbro 10ppm / Koloidné striebro 10ppm

přírodní tonikum, přírodní kosmetika

Obsah netto: 300 ml

Koloidní stříbro 10ppm je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Snižuje vylučování mazu a příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, zápaly a pod. Uklidňuje podrážděnu, případně začervenanou pokožku. Při pravidelném užívání regeneruje pleť a má příznivé účinky. Aplikuje se tak, že jej nanesete přímo na pokožku, doporučuje se ráno a večer. Stejně tak je určeno k hygieně dutiny ústní výplachem. /

Koloidné striebro je prírodný kozmetický prípravok, ktorý dokonale čistí a regeneruje pleť. Znižuje vylučovanie mazu a priaznivo pôsobí na akné, rozšírené póry, kožné plesne, zápaly a pod. Upokojuje podráždenú, prípadne začervenanú pokožku. Pri pravidelnom užívaní regeneruje pleť a má aj priaznivé účinky. Aplikuje sa priamo na pokožku, odporúča sa ráno a večer. Rovnako tak je určené k hygiene ústnej dutiny výplachom.

Velikost částic u koncentrací 10 až 20 ppm se pohybuje v rozmezí 3 do 38 nm. Čím jsou částice menší tím je produkt stabilnější a částice účinnější. Velikost částic u koncentrací 25 až 50 ppm se pohybuje v rozmezí 3 do 72 nm. Jelikož se větší koncentrace vyrábí dvoufázově tak se uvolňují i větší částice. Za nano částice se považují látky do 100nm.

Upozornění / Upozornenie:

Výrobek není určení pro osoby, které jsou alergické na stříbro. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Chraňte před přímým slunečním světlem, uchovávejte mimo magnetická pole, chraňte před mrazem. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky./
Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.
 
Ingredients:
 
Colloidal silver (nano) 99,99%, demineralizovaná voda vodivost 0,5 µS, CPNP Reference: 1059150, HVBPKV/132-256127/2013/Ko. Vyrobeno dle normy STN EN ISO 22716:2007.